כך חיזקה הקורונה את מעמדה של טורקיה בקרב יבואנים

העומסים בנמלי סין ועליית מחירי השילוח מאלצים יבואנים לחפש פתרונות חלופיים ונראה כי טורקיה היא האופציה המועדפת עליהם. קראו בכתבה הבאה מה הן הסיבות העיקריות לכך

מחסור במכולות ועליית מחירים: כיצד יבואנים יכולים לפעול?

המחסור במכולות ובכוח אדם הוביל לעלייה חדה במחירי משלוח מכולות ולעיכוב בזמני האספקה בשילוח ימי מסין, אז כיצד בכל זאת יבואנים יכולים לחסוך בעלויות ולנהל את העסק בשקיפות אל מול הלקוחות?

כיצד השירות של חברת השילוח משפיע על תפוקות החברה שלך?

טכנולוגיה משנה את עולם הלוגיסטיקה מקצה לקצה, אבל יבואנים ויצואנים רבים עדיין מחפשים את המענה והשירות האנושי. מדוע זה קורה ואיך מבטיחים את איכות השירות?

לא רק חיסונים לקורונה: מדוע כל הובלה בקירור היא אתגר עבור יבואנים ויצואנים?

הרגולציה סביב שילוח מוצרי פארמה ומזון היא מהמחמירות ביותר. אז כיצד יבואנים ויצואנים יכולים להרגיש בטוחים יותר כשהמטען בים או באוויר?

יבואן? נסה למצוא תשובה בגוגל ל-״איך משחררים מטען אווירי שנתקע במכס של פקיסטן?״

המהפכה הטכנולוגית שינתה את עולם השילוח והלוגיסטיקה מקצה לקצה, אך מדוע יבואנים רבים עדיין מעדיפים להיעזר במענה ושירות אנושי?

סוכן או קורייר? כך תבחרו את שירות הייצוא האווירי הנכון לעסק

יצואנים רבים מגלים כי הוצאת משלוח אווירי מהארץ היא פשוטה, אך שחרורו מהמכס במדינת היעד עלול להיות מורכב יותר. מדוע זה קורה ומה ניתן לעשות?

מדוע רגולציה לא צריכה להוות מחסום ליבואנים?

הרגולציה במכס ישראל מהווה מכשול בירוקרטי עבור יבואנים רבים וכתוצאה רבים מהם נמנעים מייבוא מגוון סחורות. אז מה ניתן לעשות ומה חובה לבדוק לפני שסוגרים עסקה עם ספק בחו"ל?

כיצד יבואנים יכולים להתמודד עם שיטת ואופי העבודה האמריקאי?

הקורונה העצימה את אתגרי הייבוא של עסקים קטנים-בינוניים מארה"ב, אך בעזרת מכלול פתרונות ייבוא שלא נעשים "בשלט רחוק" אפשר להקל על הבירוקרטיה, לקצר את זמן ההמתנה ולהוזיל את עלויות השילוח

הקורונה יצרה אי ודאות? הכירו את הפתרונות הגמישים לייבוא מזון

משבר הקורונה לא פסח גם על ענף ייבוא וייצוא המזון וחוסר הוודאות מחייב מציאת פתרונות שילוח גמישים ובזמן אמת. מה אפשר ללמוד מהמקרה של חברה ישראלית שמוכרת באונליין מזון לבע"ח?

ההזדמנויות העסקיות ליבואנים ויצואנים באיחוד האמירויות הערביות

הצהרת הנורמליזציה בין ישראל לאמירויות תפסה לאחרונה לא מעט כותרות, אך מסתבר שהזדמנויות עסקיות ביבוא וייצוא הן ממש לא חדשות. אז מה צריך לדעת על התעשייה ואזורי הסחר באיחוד?